Producenci
Promocje
Off-On 2-bolce / przełącznik uniwersalny
Off-On 2-bolce / przełącznik uniwersalny
19,20 zł 11,52 zł
szt.
Rozrusznik do Ursus C330 C360 szybkoobrotowy
Rozrusznik do Ursus C330 C360 szybkoobrotowy
259,00 zł 229,00 zł
szt.
Klema minusowa na śrubę M8 / mosiądz cynowany
Klema minusowa na śrubę M8 / mosiądz cynowany
18,90 zł 14,00 zł
szt.
On-On 4-pin - przełącznik klawiszowy
On-On 4-pin - przełącznik klawiszowy
47,50 zł 35,00 zł
szt.
Obudowa pełna na 2 zapalniczki, gniazda USB
Obudowa pełna na 2 zapalniczki, gniazda USB
32,90 zł 22,99 zł
szt.
Off-On 2-pin - mniejszy przełącznik klawiszowy
Off-On 2-pin - mniejszy przełącznik klawiszowy
29,30 zł 15,00 zł
szt.
Szczotka do czyszczenia gniazdek
Szczotka do czyszczenia gniazdek
28,30 zł 18,90 zł
szt.
Osłona silikonowa na 6 przełączników / ramkę x6
Osłona silikonowa na 6 przełączników / ramkę x6
22,90 zł 13,90 zł
szt.
Akumulator 11Ah 190A BANNER GTZ14-4 Honda KTM Yamaha
Akumulator 11Ah 190A BANNER GTZ14-4 Honda KTM Yamaha
245,00 zł 190,00 zł
szt.
Alternator 12V 98A Bosch / Dacia Logan, Renault Kangoo
Alternator 12V 98A Bosch / Dacia Logan, Renault Kangoo
349,00 zł 259,00 zł
szt.
Darmowa dostawa od 300zł
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 300,00 zł.
Program Rabatowy

REGULAMIN PROGRAMU RABATOWEGO

 

  1. Postanowienia ogólne:

1.1 Organizatorem programu jest firma EL-TRAKTOR Andrzej Widok z siedzibą w Pietrowicach Wielkich 47-480, przy ul. 1 Maja 86b.

1.2 Program rozpoczyna się w dniu 15.12.2018r i będzie trwał do odwołania.

1.3 Program dotyczy klientów sklepu internetowego el-traktor-sklep.pl oraz klientów stacjonarnych.

1.4 Celem programu jest zwiększenie sprzedaży w sklepie Organizatora oraz nagradzanie stałych klientów dodatkowymi rabatami za regularne zakupy w sklepie internetowym i stacjonarnym.

1.5 Informacja o terminie zakończenia Programu Rabatowego zostanie zamieszczona na stronie www.el-traktor-sklep-pl z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.

1.6 W przypadku zakończenia Programu Rabatowego punkty mogą zostać wymienione na nagrody w terminie 90 dni od dnia zakończenia programu. Po tym terminie punkty zostają anulowane.

 

 

  1. Pojęcia:

Organizator – firma EL-TRAKTOR Andrzej Widok z siedzibą w Pietrowicach Wielkich 47-480, przy ul. 1 Maja 86b.

Uczestnik – w przypadku klientów stacjonarnych: osoba fizyczna lub prawna, która jest naszym klientem detalicznym i zaakceptowała niniejszy regulamin oraz posiada kartę rabatową. W przypadku klientów robiących zakupy przez sklep internetowy dodatkowo do powyższych: posiada zarejestrowane konto w sklepie internetowym el-traktor-sklep.pl.

Bon – nagroda gwarantowana każdemu Uczestnikowi, po spełnieniu warunków zgłoszenia i uczestnictwa. Nagroda to równowartość  100zł brutto do wykorzystania przy kolejnych zakupach w naszym sklepie stacjonarnym / internetowym.

Regulamin – oznacza wszystkie zapisy zawarte w Regulaminie Programu Rabatowego,o ile nie zaznaczono inaczej.

Karta – karta rabatowa, przyznająca stały rabat w wysokości 5% na cały asortyment sklepu oraz na usługi serwisowe, a także uprawniająca służąca zbieraniu naklejek do wymiany na nagrodę gwarantowaną (Bon).

 

  1. Warunki udziału w programie:

3.1 Zgłoszenie do programu

3.1.1 W przypadku klientów stacjonarnych: osoba fizyczna lub prawna, która jest naszym klientem detalicznym i zaakceptowała niniejszy regulamin oraz posiada kartę rabatową.

3.1.2 W przypadku klientów robiących zakupy przez sklep internetowy el-traktor-sklep.pl: osoba fizyczna lub prawna, która jest naszym klientem detalicznym, posiada zarejestrowane konto w sklepie internetowym, wyraziła chęć uczestnictwa w Programie Rabatowym oraz zaakceptowała niniejszy regulamin oraz posiada kartę rabatową.

3.1.3 Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia udziału Uczestnika w uzasadnionych przypadkach, np.: w przypadku podania przez Uczestnika niekompletnych lub nieprawdziwych danych osobowych,  podejrzenia nadużycia, działania na szkodę Organizatora.

3.1.4 Uczestnik zobowiązuje się poinformować Organizatora o zmianie swoich danych osobowych. W przypadku nie powiadomienia o zmianie danych osobowych, Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub brak działania spowodowany niezaktualizowaniem danych.

 

3.2 Warunki udziału w programie:

3.2.1 Warunki są tożsame dla obu grup Uczestników (stacjonarnych oraz internetowych)

3.2.2 Uczestnik zgłaszający się do Programu Rabatowego wraz z pierwszym zakupem za minimum 100zł otrzymuje Kartę. Karta daje równocześnie dwa rodzaje korzyści:

- stały rabat w wysokości 5%  na cały asortyment w sklepie oraz na usługi serwisowe. Rabat nalicza się automatycznie w przypadku Uczestników internetowych, a w przypadku Uczestników stacjonarnych rabat zostanie naliczony ręcznie po okazaniu Karty.

- możliwość zbierania naklejek (przyklejanych na Kartę) do nagrody gwarantowanej, jaką jest Bon.

3.2.3 Naklejki do nagrody gwarantowanej otrzymuje się za:

- 1 naklejka za każde jednorazowo wydane 100 zł brutto na akcesoria elektryczne dostępne w sklepie;

- 1 naklejka za zakup akumulatora, alternatora, rozrusznika lub prostownika o wartości minimum 100 zł brutto;

- 1 naklejka za każdą usługę serwisową (niezależnie od jej wartości).

 

  1. Nagrody

4.1 Rabat w wysokości 5% naliczany jest zawsze, niezależnie od wartości zamówienia: w sklepie internetowym automatycznie (widoczne dla Uczestnika ceny są już cenami po rabacie), w sklepie stacjonarnym ręcznie, po okazaniu Karty.

4.2 Nagroda gwarantowana przysługuje klientom, którzy zebrali minimum 10 naklejek. Nagrodą jest Bon o wartości 100zł brutto do wykorzystania na kolejne zakupy w naszych sklepach. Bon nie podlega wymianie na gotówkę.

4.3 By skorzystać z Bonu, należy odesłać  Kartę do siedziby firmy, gdzie po pozytywnej weryfikacji Uczestnikowi zostanie przypisany jednorazowy rabat o wartości 100zł do jego konta internetowego– o czym zostanie poinformowany drogą mailową. 
W przypadku Uczestników stacjonarnych, by zrealizować  Bon wystarczy zwrócić Kartę, przy okazji dowolnych zakupów.

4.4 Bonu nie można dzielić na kilka zakupów. Należy go wykorzystać jednorazowo w całości. W innym przypadku różnica pomiędzy zamówieniem a wartością Bonu jest anulowana ze stratą dla klienta (np. przy zamówieniu za 80zł i wykorzystaniu Bonu, różnica 20zł nie jest już możliwa do wykorzystania). Przy wykorzystaniu Bonu i zamówieniu powyżej 100zł, Uczestnik Programu Rabatowego dopłaca brakującą resztę (tj. kwotę pozostałą po odjęciu 100zł).

4.5 Koszty wysyłki nie mogą zostać pokryte za pomocą Bonu. Bon pokrywa jedynie wartość zamówionych produktów.

4.6 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany nagrody oraz zmiany ilościowej naklejek wymaganych do otrzymania określonej nagrody. Zmiany te obowiązują z chwilą ich opublikowania na stronie Organizatora. Informacja o zmianach w zakresie powyżej opisanym będzie opublikowana na stronie Organizatora w terminie 30 dni przed dniem wprowadzeniem zmiany. Po upływie tego terminu Uczestnik nie będzie mógł skorzystać z nagrody w poprzednim brzmieniu.

4.7 Warunkiem otrzymania nagrody jest brak zaległości w płatnościach na rzecz Organizatora.

 

  1. Rezygnacja

5.1 Rezygnacja z Programu Rabatowego jest możliwa w dowolnym momencie, bez podania przyczyny. W przypadku Uczestników internetowych, należy informację o rezygnacji przesłać na adres biuro@el-traktor.pl  celem usunięcia Uczestnika z grupy klientów biorących udział w Programie Rabatowym.

 

  1. Ochrona danych osobowych

6.1 Administratorem danych osobowych przekazanych przez Uczestnika podczas korzystania ze Sklepu jest Organizator.

6.2 Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi udziału w programie rabatowym oraz w celach marketingowych, jeżeli Uczestnik wyraził na to zgodę - zgodnie z zasadami określonymi w ogólnym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) o ochronie danych (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Organizatora zawiera polityka prywatności zamieszczona w sklepie internetowym.

6.3 Każdy uczestnik ma prawo do wglądu w podane przez siebie dane osobowe, ich zmiany i poprawiania, ma także prawo żądania ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z uczestnictwa w Programie Rabatowym.

6.4 Wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera jest dobrowolne. Nie jest warunkiem uczestnictwa w Programie Rabatowego .Newsletter wysyłany jest nie częściej niż 1x w miesiącu, dotyczy Nowości w sklepie oraz informacji o produktach objętych Promocją, które również biorą udział w Programie Rabatowym.

Rezygnacja z newslettera możliwa jest w dowolnym momencie.

 

  1. Reklamacje

7.1 Uczestnik ma możliwość zgłoszenia reklamacji na adres Operatora programu lub mailowo na adres: biuro@el-traktor.pl.

7.2 Reklamacja powinna zawierać co najmniej dane uczestnika oraz powód zgłoszenia reklamacji.

7.3 Reklamacje zostaną uwzględnione w terminie 14 dni od zgłoszenia.

 

 

  1. Odpowiedzialność organizatora

8.1 Organizator nie odpowiada za podanie przez Uczestnika niepełnych bądź nieprawdziwych danych podczas wypełniania formularza, edycji danych lub zamówienia nagrody. Nie ponosi również odpowiedzialności za konsekwencje udostępnienia przez Uczestnika stronom trzecim swoich danych służących do rejestracji lub logowania na stronie internetowej.

8.2 Odpowiedzialność Organizatora ograniczona jest względem Uczestnika do wysokości wartości nagrody uzyskanej w Programie Rabatowym przez Uczestnika.

8.3 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za terminowość doręczenia przesyłek przez pocztę polską lub firmę kurierską.

 

 

  1. Postanowienia końcowe

9.1 Organizator ma prawo do zmiany regulaminu w każdym czasie. Wszelkie zmiany regulaminu będą obowiązywały od dnia ich ogłoszenia na stronie internetowej www.el-traktor-sklep.pl. Informacja o zmianach w zakresie powyżej opisanym będzie opublikowana na stronie Organizatora w terminie 30 dni przed dniem wprowadzeniem zmiany.

9.2 W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

9.3 Sądem właściwym do rozpatrywania wszelkich sporów wynikłych w związku z Programem jest sąd właściwy dla siedziby Organizatora.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl