Bądź widoczny z daleka - blog 0
Bądź widoczny z daleko

Jeżeli na drodze zepsuje ci się samochód, masz obowiązek ostrzec o tym innych kierowców, ustawiając w odpowiedniej (bezpiecznej) odległości trójkąt ostrzegawczy. Czasem jednak trójkąt - mimo iż odblaskowy - jest słabo widoczny. Zdarza się, że inni kierowcy na niego najeżdżają, dlatego stawiamy go bliżej pobocza.  To z kolei powoduje, że jeszcze mniej jest widoczny i wpadamy w błędne koło.

Jak zachować jednocześnie bezpieczeństwo, dopasować się do przepisów i zminimalizować ryzyko strat z powodu słabej widoczności? Połóż obok lampę ostrzegawczą!

Mrugające, stroboskopowe, pływające lub stałe pomarańczowe światło na pewno w porę dostrzegą inni kierowcy! Do wyboru masz aż 9 trybów świecenia - sam dopasuj do warunków na drodze.

Lampa ma zasilanie akumulatorowe. Zapomniałeś jej naładować przed wyjazdem? Nic straconego. Oprócz ładowania sieciowego, możesz również naładować ją w drodze dzięki wtyczce do zapalniczki samochodowej.

Ta małych rozmiarów lampa bez problemu zmieści się w schowku! Ma zaledwie 11 cm średnicy i 3 cm wysokości. Dla własnego bezpieczeństwa włącz ją już przed opuszczeniem samochodu. Poruszając się z nią w ręku lub zawieszając ją na szyi zyskasz wdzięczność innych uczestników ruchu drogowego za to, że widzą cię z daleka i nie muszą robić gwałtownych manewrów.

Powleczona elastycznym tworzywem chroni również samą siebie przed uszkodzeniem.

Komentarze do wpisu (0)

Paczkomat czy kurier? Dla zamówień powyżej 100zł darmowa dostawa InPostem!
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 100,00 zł.
do góry

El-traktor ul. 1 Maja 86b, 47-480 Pietrowice Wielkie | tel.: 728 316 156, 602485286, e-mail: biuro@el-traktor.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl